Wygraj Ligę: Widać progres

0
mar
20
Rafał Cygan
z17320801P,Wygraj-Lige

Po nieudanym początku w „Wygraj Ligę” zaczyna mi iść lepiej. Mała rewolucja kadrowa przyniosła efekty, ale mam nadzieję, że wykonane zmiany kosmetyczne jeszcze bardziej poprawią mój wynik. więcej

Co za … słabi piłkarze!

0
paź
26
dawid
rozczarowanie

„Co za … słabi piłkarze!” to bardzo wygładzona wersja okrzyków nader często wyrywających się z ust polskich kibiców. Skąd bierze się ta słabość tak boleśnie i denerwująco widoczna? Co prawda, mamy paru zawodników, którzy osiągają sukcesy w mocnych, zagranicznych ligach. Mamy paru młodych, którzy taki sukces mogą osiągnąć. Jednak, biorąc pod uwagę zarówno popularność tego sportu w naszym kraju jak i ilość zawodników grających od B do Ekstraklasy, tych paru wspaniałych to żenująco mało.

więcej

Baraże do Mistrzostw Świata w Brazylii – Europa

3
paź
23
dawid
mistrzostwa-świata-brazyliamistrzostwa-świata-brazylia

Dopiero co rozlosowano pary w barażach do największej imprezy piekarskiej na świecie, a już wielu kibiców nie może się doczekać rywalizacji. Najciekawiej zapowiada się konfrontacji Szwecji z Portugalią i Ukrainy z Francją.

więcej

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze – dobry wybór?

1
paź
21
dawid
Mistrzostwa Świata 2022 KatarMistrzostwa Świata 2022 Katar

Kiedy ogłaszano organizatorów MŚ w roku 2018 i 2022 wiele osób biło brawo. Zwłaszcza główni zainteresowani, czyli Rosja i Katar. Z Rosją, jak to z Rosją – stadiony są (co prawda bardzo daleko od siebie, a na Syberię trzeba latać samolotem), kibice i tradycje również. Co jednak robi tu państwo, którego reprezentacja zajmuje 105. miejsce w rankingu FIFA, a sportem nordowym (choć nieoficjalnie) jest krykiet?

więcej

Neymar i Bale – niewypał?

6
paź
21
dawid
Neymar i BaleNeymar i Bale

Kiedy głośno zrobiło się o tym, że Naymar ma przejść do Barcelony, a Bale do Realu Madryt kibice prześcigali się w pomysłach, jakie to będą duże wzmocnienia. Trenerzy mieli od nich zacząć ustalanie składu. Stało się jednak inaczej, a grają tylko dlatego… No właśnie, dlaczego?

więcej

Adam Nawałka – trener, który odmienił Górnika

1
paź
17
dawid
PI?KA NO?NA LIGA POLSKA WIDZEW ?ÓD? GÓRNIK ZABRZE

Kiedy obejmował posadę trenera Górnika Zabrze nie wszyscy wierzyli w jego umiejętności, dziś wielu patrzy na niego z podziwem. Adam Nawałka – trener, który odmienił Górnika.

więcej

Co się stało z kadrą Polski?

2
paź
8
dawid
z14583038Q,Reprezentacja-Polski-przed-meczem-z-San-Marino

Jeszcze walczymy o awans na Mistrzostwa Świata, jeszcze tli się w nas ta nadzieja, że nasi zawodnicy Mundial obejrzą z perspektywy brazylijskich boisk, jeszcze tylko mecze z Ukrainą i Anglią i będziemy mogli ich oglądać przed swoimi telewizorami. Szkoda jedynie, że taki scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny. Cóż innego powiedzieć, jeśli w grupie, w której każdy może wygrać z każdym, remisuje się z Mołdawią i traci gola z San Marino.

A to było tak

więcej