Forza Italia: Szukając nowego stylu

0
paź
16
Przemysław Maj
(fot. lastampa.it) (fot. lastampa.it)

Za nami kolejne mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy. W ostatnim tygodniu swoje dwa mecze rozgrywała reprezentacja Włoch, która w piątek pokonała w Palermo Azerbejdżan, a w poniedziałek odniosła minimalne zwycięstwo nad Maltą.

więcej

Forza Italia: Chytre sztuczki Vidala

0

Dziś już czwartek, a we Włoszech nie milkną echa po niedzielnej potyczce Juventusu z Romą. Futbolowa wojna trwała podczas meczu i jeszcze długo po nim, ale tak naprawdę rozpoczęła się kilka dni wcześniej. Za sprawą niesfornego Arturo Vidala.

więcej

Forza Italia: Być jak Francesco Totti

0
paź
2
Przemysław Maj
Francesco Totti (fot. laacib.net)Francesco Totti (fot. laacib.net)

AS Roma wróciła do rozgrywek Ligi Mistrzów w imponującym stylu. Wygrana z CSKA Moskwa w pierwszej kolejce aż 5:1, a później kapitalny mecz z Manchesterem City, który zakończył się remisem 1:1. Wielka zasługa w tym grającej legendy Giallorossich, Francesco Tottiego, który we wtorek został najstarszym strzelcem w historii Champions League.

więcej

Forza Italia: Ile zarabiają trenerzy w Serie A?

1

Bajońskie apanaże czołowych piłkarzy globu podniecają rzesze kibiców na całym świecie. Bardzo ważna jest jeszcze praca trenera, która równie często wymaga sowitej zapłaty. W dzisiejszym wydaniu „Forza Italia” przyjrzymy się bliżej zarobkom trenerów w Serie A.

więcej

Forza Italia: Ważny wybór Cuadrado

0
sie
14
Przemysław Maj
Juan Cuadrado (fot. cablenoticias.tv)Juan Cuadrado (fot. cablenoticias.tv)

Jeden z najlepszych graczy reprezentacji Kolumbii podczas niedawno zakończonych Mistrzostw Świata w Brazylii. Absolutnie wiodący zawodnik włoskiej Fiorentiny, która bez jego szaleńczych rajdów prawym bądź lewym skrzydłem traciła większą połowę swojej wartości. Niebawem okaże się, czy Juan Guillermo Cuadrado podejmie słuszną decyzję w sprawie zmiany klubu. Bo to, że zmieni pracodawcę, jest przesądzone.

więcej

Forza Italia: Scudetto oddam w dobre ręce

0

Sezon 2014/2015 we włoskiej Serie A rozpocznie się z przytupem wraz z końcem miesiąca. Z pewnością będzie to sezon przełomowy dla całej ligi, bowiem walka o prym na Półwyspie Apenińskim zapowiada się niesamowicie interesująco. W grze o Scudetto liczyć się będzie przede wszystkim 5 drużyn.

więcej

Forza Italia: Roma zrobi skok na mistrza?

0

Do startu sezonu we Włoszech pozostał jeszcze miesiąc, ale patrząc na działania w Rzymie, nie można pozostać obojętnym. Dobre transfery, trener z koncepcją, zgrany i zmotywowany zespół – te czynniki mają pomóc w zdobyciu przez Romę mistrzowskiej korony. Na scudetto „Giallorossi” czekają już 13 lat.

więcej