Idąc za Brianem Clough: być może nie jesteśmy najlepszym portalem o piłce nożnej w internecie, ale z całą pewnością jesteśmy w „top one”…

Czas Futbolu to nie jest kolejny serwis donoszący o transferowych plotkach i rozmaitych skandalach. U nas nie przeczytasz nudnych relacji z meczów, w których lubują się redakcje innych portali. Na naszej stronie znajdziesz za to kreatywne teksty pisane przez ludzi, dla których piłka jest pasją i całym życiem. Czas Futbolu to jedyne miejsce w sieci, gdzie dowiesz się wszystkiego, o czym większość kibiców nie ma pojęcia.

Media się zmieniają. Nasz cel to zburzenie muru pomiędzy niezależnością bloga a mainstreamem. Ty także wkrótce możesz stać się częścią tego projektu.

Kogo szukamy?

Szukamy dziennikarzy, blogerów, fotografów, miłośników piłki nożnej, którzy chcą pokazać światu swoje spojrzenie na dyscyplinę. Jeśli potrafisz pisać i mówić o piłce w niebanalny sposób, Czas Futbolu jest dla ciebie odpowiednim miejscem. Nie wymagamy doświadczenia, nie wymagamy CV. Wymagamy kreatywności. Parafrazując Jacka Krzynówka – jeśli chcesz dołączyć do Czasu Futbolu, to musisz być, kurczę, naprawdę dobry.

O czym powinienem pisać?

To zależy wyłącznie od ciebie. Warunek jest jeden. Głównym tematem musi być piłka nożna. Pisz o dowolnym klubie, dowolnym zawodniku, dowolnych czasach. Przesyłaj nam ciekawe zdjęcia, interesujące wywiady. Jeśli kochasz piłkę nożną, Czas Futbolu to twoje miejsce w sieci.

Jaki jest kolejny krok?

Prześlij nam swój tekst na adres redakcja@czasfutbolu.pl lub skorzystaj z formularza w zakładce Kontakt, a my odezwiemy się do ciebie w przeciągu 24 godzin. Zachęcamy także do wzięcia udziału w konkursie na redaktora naszego portalu. Więcej informacji tutaj.