Konkurs: Zostań redaktorem CzasFutbolu.pl

0
lip
23
dawid
konkurs

CzasFutbolu.pl jak i sam futbol ciągle ulega zmianom raz szybciej a raz wolniej ale często te zmiany są nieuniknione.

Jak część z naszych czytelników słusznie zauważyła (informowaliśmy o tym na naszym profilu na facebooku) dwóch redaktorów opuściło nasz portal a tym samym nie będą oni już dla nas pisać.  Inną dość istotną zmianą są sprawy własnościowe, których szczegółów nie będziemy ujawniać, ale jak to często bywa w takich sytuacjach…idzie nowe. Chcemy by portal szedł dalej obraną ścieżką a także wytyczymy nowe kierunki rozwoju, w czym ma nam pomóc…szerokie grono naszych czytelników.

Chcemy Was wszystkich – pasjonatów piłki nożnej w każdym wydaniu zaprosić do udziału w konkursie, którego podstawowym celem jest dalszy silny rozwój portalu, Wasza osobista satysfakcja z brania czynnego udziału w życiu strony oraz dopływ świeżych, dobrych artykułów.

Zasady konkursu czyli kilka pytań i odpowiedzi:

Na czym konkurs ma polegać?

1. Piszcie i wysyłajcie do nas artykuły, newsy, analizy, opinie i wszelkie inne formy twórczości pisanej o tematyce futbolu. UWAGA! duplikaty treści z innych stron nie będą brane pod uwagę. Opublikujemy tylko artykuły, które będą przynajmniej w 70% autorskie.

2. Jak dany artykuł pojawi się na naszej stronie, o czym Was poinformujemy to promujcie go, rozgłaszajcie, chwalcie na cały świat. Cel pośredni to zdobycie jak największej ilości „lajków” na facebooku.

 

Jakie są nagrody?

Nagrodą jest zaproszenie do stałej współpracy (docelowo także z gratyfikacją finansową) przy tworzeniu nowych, atrakcyjnych treści dla CzasFutbolu.pl

oraz

za I miejsce: 700 zł

za II miejsce: 500 zł

za III miejsce 300 zł

Fundatorem nagród są:

  • Firma Initi oferująca wysokiej jakości stojaki reklamowe typu roll up a także druk offsetowy, wielkoformatowy, gadżety reklamowe itp. Więcej na www.initi.pl
  • Firma Czysta Polska dystrybutor maszyn i urządzeń sprzątających tj. odkurzacze przemysłowe, generatory pary, myjki parowe zamiatarki do posadzek, szorowarki itp. Więcej na www.czystapolska.pl
  • Fitma Cotorra zajmująca się dochodzeniem odszkodowań za wypadki, uszczerbek na zdrowiu, odszkodowanie z zus, odszkodowanie z OC. Więcej  na www.cotorra.pl
  • Firma AgroPomoc.pl dostawca części zamiennych do maszyn rolniczych i ciągników. Firma oferuje ponad 150 tysięcy zamienników w tym opony rolnicze części do Accord, Perkis, Same, Ursusa, Kverneland, Kuhn, John Deere, itp. Więcej na www.agropomoc.pl

Od kiedy można nadsyłać artykuły i w jaki sposób?

Od chwili przeczytania tego artykułu, na adres email: redakcja@czasfutbolu.pl. W tytule prosimy podać Imię i Nazwisko a treść artykułu załączyć w treści maila. Zalecamy także do każdego artykułu dołączyć zdjęcie lub inną grafikę, która będzie pasowała do treści artykułu. Uwaga w treści maila  prosimy dołączyć oświadczenie: Zgłaszam chęć udziału w konkursie „Zostań redaktorem CzasFutbolu.pl oraz oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do publikowania w internecie załączonego materiału i przekazuje ja portalowi CzasFutbolu.pl. Przesłane zgłoszenie oznacza także akceptację regulaminu.

 

Do kiedy można nadsyłać artykuły?

Praktycznie cały czas i w nieograniczonej ilości. Możecie pisać codziennie nowe i o ile zostaną opublikowane to biorą udział w konkursie. Wygra ten artykuł, który zdobędzie największą ilość lajków. Warto więc podsyłać coraz to nowsze treści i poszerzać tym samym grono czytelników. Warto pamiętać, że nie koniecznie pierwszy a powiedzmy dwunasty artykuł może w szczególności przypaść do gustu naszym czytelnikom i tym samym zdobyć największą ilość lajków. Uwaga ilość lajków się nie sumuje.

 

Kiedy ogłoszenie wyników?

Konkurs planujemy robić cyklicznie w cyklach 3 miesięcznych. Pierwsza edycja zakończy się 31 października 2013 r.

 

Po co nam lajki na facebook?

Ta forma rekomendacji da nam ogólny obraz czy Wasza treść spodobała się naszym czytelnikom oraz stanowi ranking w konkursie.

 

Jak długo będzie można zdobywać lajki?

 

Okres konkursowy to 30 dni od daty publikacji, po tym czasie kolejne „polubienia” nie będą już zaliczane do rankingu.

 

Jak promować swoje artykuły by miały jak najwięcej lajków?

Oczywiście promocja swoich artykułów nie jest niezbędna, ponieważ portal ma duże grono czytelników i lajki pojawiają się pod każdym artykułem. Mimo wszystko zawsze warto zadbać o to by akurat to Wasz artykuł był bardziej lubiany. Jak to zrobić?

Najlepiej:

– piszcie do znajomych na facebooku by go polubili

– zostawcie linka do niego w stopce na forach internetowych, blogach, portalach tj. onet.pl, sport.pl, wp.pl itd.,

– wstawcie linka na GG, Skype i innych im podobnych komunikatorach

– polecajcie na innych platformach społecznościowych np. G+, Twitter

– wysyłajcie maile  i polecajcie artykuł swoim znajomym

Komentarze wyłączone, but trackbacks and pingbacks are open.