ManagerZone – I Ty możesz zostać znanym managerem!

1
gru
19
Redakcja
ManagerZoneManagerZone

ManagerZone to gra online, która powstała w Szwecji, w 2001 roku. Obecnie jest dostępna aż w ponad 100 krajach. Możemy więc śmiało stwierdzić, że osiągnęła ogromny sukces. To najbardziej popularna managerska gra w sieci. Skupia całe grono niedoszłych trenerów, którzy mogą realizować się w świecie wirtualnym. Gracze z Polski stanowią jedną z najbardziej licznych grup. 

W ManagerZone gramy za pomocą przeglądarki internetowej. Jest to menager piłki nożnej, a także co ciekawe – hokeja na lodzie. Mecze swoich drużyn obejrzycie w 2D lub 3D, a raport z każdego spotkania pozwoli na chłodną ocenę formy każdego z zawodników. W tak zwanym „MZecie” wypracowujesz swój własny cel i prowadzisz drużynę według swojej wizji rozwojowej. Nie ma jednego konkretnego patentu. I w tym właśnie tkwi cały urok tej gry. Wszystko co wypracujesz, zostanie osiągnięte na bazie Twojego konkretnego pomysłu na prowadzenie drużyny. Oprócz umiejętności taktycznych, musisz też zadbać o infrastrukturę stadionu czy też rozwój juniorów.

3d_7                        3d_4

 

Rywalizujemy na wielu szczeblach. Szczytem marzeń jest Ekstraklasa, jednak każdy zaczyna od podstaw i buduje swoją drużynę od Dywizji 8. Do tego dochodzą rozgrywki o Puchar Polski, Puchar Dywizji, czy kilka innych trofeów. Mistrz kraju i zdobywca Pucharu Polski reprezentują kraj w rozgrywkach światowych. To prawdziwa walka o uznani i wyrobienie „nazwiska” znanego na cały wirtualny świat ManagerZone. Oprócz tego można utworzyć własną Ligę Towarzyską, czy też własne rozgrywki pucharowe.

tabela_ligowa

Gra posiada też swoje aktywne forum, gdzie managerowie wymieniają się swoimi sugestiami, a początkujący trenerzy mogą zadać pytanie, na które z pewnością ktoś udzieli im odpowiedzi. ManagerZone to nie tylko gra. To budowanie międzynarodowej społeczności, zakochanej w zarządzaniu swoją małą (a z czasem coraz większą) drużyną. To spełnianie tych marzeń na szczeblu krajowym i zagranicznym, których nie jesteśmy w stanie osiągnąć w realnym życiu. Tak więc – rejestrujcie się, zapraszajcie kumpli i jak najszybciej róbcie światową karierę managerską! www.managerzone.com 

Poznaj nas bliżej i odwiedź nasze serwisy społecznościowe:

MangerZone na YouTube  ManagerZone na Twitterze  ManagerZone na Facebooku

Z MZetowym Pozdrowieniem

Polska Społeczność ManagerZone

1 komentarz
 1. Michaelorins dodał komentarz dnia 3 grudzień 2021

  У Нас скидки круглый год!
  HoOkAh MaGic наш официальный бренд
  Набрав в поисковике Вы можете посетить наш сайт
  и возможно приобрести кальяны и всё для них.
  Персональные скидки
  Строго 18+
  Базовое отличие кальянов от предыдущей модели в размере и дизайне. Кальяны есть разных цветов, но многообразие расцветок уступает мини версиям. Альфа Каппа можно приобрести в бирюзовом, космическом, черном и голубом цветах. Каждый подберет для себя подходящую модель.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>