Football, calcio, piłka nożna – wiele słów, jedna pasja. Czas Futbolu to miejsce, w którym chcemy się nią dzielić bez ograniczeń. Chcemy w kreatywny i interesujący sposób pisać o tym co od lat nas fascynuje i pochłania – o piłce…

Chcemy, aby nasza inicjatywa była czymś więcej niż tylko kolejnym sportowym serwisem donoszącym o transferach, kontuzjach i pozaboiskowych sensacjach. Będziemy dążyć do tego, aby nasz portal stał się synonimem kreatywności i pomysłowości, abyście czytając nasze teksty poczuli pasję z jaką je tworzymy.

Nasze oceny i relacje będą całkowicie subiektywne, nie mamy ambicji przedstawiać jedynych obiektywnych racji, ale jedynie proponować nasz sposób spojrzenia na piłkę i to co się wokół niej dzieje.

To o czym piszemy i jak piszemy będzie naszym świadomym, subiektywnym wyborem. Będziemy starali się dzielić tym, co akurat w danym momencie nas zainspirowało i zainteresowało. Chcemy być blisko zarówno wielkiej piłki, jak i tej mniejszej, pozostającej w cieniu.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja będzie dla Was interesującą alternatywą, dzięki czemu uda się nam dołączyć w poczet stron, które na co dzień odwiedzacie i czytacie.

Portal CzasFutbolu.pl jest patronem medialnym amatorskiego klubu sportowego KS Szczytniki ze Szczytnik  pod Poznaniem.