Czas Futbolu to inicjatywa, która pojawiła się na rynku w listopadzie 2011 roku. Początkowo strona ta miała być jedynie czymś na kształt bloga pasjonatów piłki nożnej. Dość nieoczekiwanie nasze teksty bardzo szybko zaczęły cieszyć się dużą popularnością w sieci. W związku z tym postanowiliśmy pójść naprzód. Z czasem poprawiliśmy layout strony i udoskonaliliśmy jej funkcjonalność. W pierwszym miesiącu po zmianie grafiki nasz portal odwiedziło ponad 31 tysięcy unikatowych użytkowników, co przełożyło się na ponad 120 tysięcy odsłon! Zamierzamy w dalszym ciągu intensywnie rozwijać stronę. Dlaczego warto zainwestować pieniądze w Czas Futbolu?

  • bo w krótkim okresie czasu potrafiliśmy zdobyć liczną rzeszę czytelników i jeśli taka tendencja się utrzyma, to przed portalem rysuje się bardzo ciekawa przyszłość.
  • bo u nas ukazują się teksty, których nie ma na żadnej innej stronie internetowej. Patrzymy na piłkę w inny sposób niż tysiące serwisów, które kopiują od siebie ciągle te same newsy.
  • bo mamy odpowiednie kontakty do tego, by przyciągać na nasz portal uznanych i cenionych ekspertów. Wywiadów udzielali nam już m.in. selekcjoner Franciszek Smuda, Jacek Krzynówek, Jacek Bąk, Mateusz Borek, Kamil Kosowski, Sebastian Mila oraz wielu innych przedstawicieli świata piłki. Już teraz naszymi stałymi ekspertami są Jacek Krzynówek, Jacek Bąk, Stefan Białas i Radosław Gilewicz, a będziemy czynić starania, by to grono stało się jeszcze większe.
  • bo cena za reklamę na naszej stronie w tym momencie mogłaby być bardzo atrakcyjna – zdajemy sobie sprawę, że serwis cały czas znajduje się w fazie budowy i rozwoju. Firmy, które teraz umieszczą na naszej stronie swoją reklamę, mogą w przyszłości bardzo wiele na tym zyskać. Pierwsi reklamodawcy będą mogli wybrać też dla siebie dogodne miejsce na swój banner na naszej stronie.
  • bo czujemy rosnącą popularność i mamy ambicje stać się czołowym serwisem piłkarskim w naszym kraju!

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami. Najlepsze z nich znajdują się w zakładce Polecamy.

Jeśli chcesz wymienić się z nami buttonem – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Również możesz do nas napisać. Oto kody naszych buttonów:

Czas Futbolu - Twój portal o piłce nożnej

Czas Futbolu - Twój portal o piłce nożnej