Śmiech Ronaldinho z gola i czerwonej kartki, Klopp „bije” swojego piłkarza, a Vincent Kompany notuje swojaka roku! Video

0
gru
22
Redakcja
roni

Świąteczna atmosfera coraz bardziej daje nam się we znaki. Wśród piłkarzy jest zresztą podobnie – są oni myślami przy świętach, dzięki czemu dziś możemy was uraczyć samobójem roku Vincenta Kompany’ego, piękną bramką Ronaldinho z wolnego oraz innymi filmikami, których nazw nie chcemy zdradzać. Zapraszamy.

Zaczynamy od mistrza. Guangzhou  przegrało z  Atletico Mineiro 2:3, a jedną z bramek zdobył Ronaldinho.

Nie przestał się śmiać nawet wtedy, gdy zobaczył czerwoną kartkę.

Samobój Vincenta Kompany’ego. Jak to wpadło – nie wiemy. Ale chyba się z nami zgodzicie – jest to samobój roku.

Przepis na to, jak zostać znienawidzonym przez połowę stadionu znajdziecie poniżej.

Jeśli nie potrafisz strzelić do pustej bramki z dwóch metrów – nie martw się. Uderz z połowy boiska, wtedy trafisz. Kopia Artura Boruca.

Poznaliśmy już metody motywacji Jurgena Kloppa.

Oprócz talentów piłkarskich, piłkarze BVB posiadają talent wokalny…

Piękna bramka w Anglii, jedna z niższych lig. Messi by się nie powstydził takiego uderzenia.

Skoro mowa o Argentyńczyku – chłopiec, którego marzeniem było go spotkać, w końcu zobaczył go na żywo. I się popłakał.