Sprawdzonego sklepu piłkarskiego lepiej szukać w sieci?

3
lut
15
Redakcja
czasfutbolu, hurtownia sportowa

Kupno profesjonalnego sprzętu piłkarskiego przypomina rytuał. Nic dziwnego, gdyż odpowiednie wyposażenie ma niebagatelny wpływ na trening i technikę każdego pasjonata piłki nożnej. Niemniej w dzisiejszych czasach butów, piłek oraz koszulek najrozsądniej szukać w sieci, gdyż właśnie tam działa wiele sprawdzonych sklepów piłkarskich. 

W polskiej sieci funkcjonuje już ponad 20 tysięcy różnych e-sklepów – część z nich to sklepy ze sprzętem piłkarskim. Jakie są właściwie ich największe zalety?

Szeroki asortyment

E-sklepy piłkarskie mają z reguły szerszy asortyment niż ich stacjonarne odpowiedniki – przykładowo w bazie największego polskiego sklepu sportowego, tj. hurtowniasportowa.net znajduje się aktualnie aż 2088 różnych produktów związanych z piłką nożną. Przy takiej ilości nawet najlepiej wyposażone tradycyjne sklepy sportowe zostają daleko w tyle. Zresztą nie tylko imponująca liczba produktów skłania ludzi do zakupów przez internet, lecz również nieustanne wyprzedaże, niższe ceny oraz możliwość złożenia zamówienia przez całą dobę. I to bez potrzeby wychodzenia z domu.

Sprawdzone sklepy piłkarskie są… sprawdzone

Sklepy piłkarskie działające w sieci mają to do siebie, że bardzo łatwo można sprawdzić ich wiarygodność. Umożliwiają to przede wszystkim różne portale z opiniami konsumenckimi, np. Opineo. Wspomniana już wyżej Hurtownia Sportowa posiada na tym serwisie ponad 15 tysięcy komentarzy od użytkowników. Co jednak najważniejsze, wszystkie są one pozytywne, a to właśnie pozytywne opinie o sklepie budują jego wiarygodność w sieci i mają kluczowy wpływ na decyzje zakupowe konsumentów. Poza tym pozwalają one określić szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta oraz jakość zapakowania przesyłki.

Lojalność w cenie

Sprawdzone sklepy piłkarskie oferują swoim klientom różnego rodzaju programy lojalnościowe. W przypadku Hurtowni Sportowej wierni klienci mogą liczyć na coraz większe rabaty – nawet do 5%, jeżeli tylko zsumowana kwota ich poprzednich zakupów przekroczy odpowiedni pułap. Sklep ten przyciąga również darmową wysyłką, choć w takim przypadku zamówienia trzeba dokonać w trakcie dnia roboczego, a sama paczka nie może przekraczać 30kg. Jest to o tyle korzystne, że wysyłka kurierem to według najnowszych badań ulubiona forma dostawy towaru – preferuje ją aż 87% klientów e-sklepów.

Nie ma się czego bać

Mimo wszystkich powyższych zalet e-sprzedaży, wiele osób w dalszym ciągu obawia się zakupów przez internet. Za tą niechęcią przemawia przede wszystkim przywiązanie do tradycyjnych form sprzedaży oraz potrzeba fizycznego zapoznania się z produktem przed ostatecznym sfinalizowaniem transakcji. Tymczasem należy pamiętać o tym, że sprawdzone sklepy piłkarskie umożliwiają zwrot zakupionego towaru w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki i to bez potrzeby podawania jakiegokolwiek powodu.

3 komentarze
 1. Michał dodał komentarz dnia 18 marca 2016

  Zgadzam się z Kakadu. Przykro patrzeć na ten upadek CF. Potencjał był ogromny, sztuką było to zepsuć, a jednak.

 2. Kakadu dodał komentarz dnia 10 marca 2016

  Kiedys to była porządna strona o piłce, była tu masa fajnych ciekawostek nawet bardziej interesujących niż na weszło, fajne wywiady i klimat. A teraz Wchodzę tu raz na rok i czytam jakieś wypociny o sklepie i teksty gimnazjalistów. Szkoda ze to zepsuliscie.

 3. Wojtek dodał komentarz dnia 15 lutego 2016

  Interesujący sklep – szczególnie jeżeli chodzi o asortyment. Opinie też ma niezłe wiec wygląda w porządku.

  A jakie wy macie odczucia? Robiliście tam zakupy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>