Top 10 cytatów Jose Mourinho

1
sty
27
Redakcja
Jose Mourinho

Jedni uważają go za aroganta, a inni za mistrza ciętej riposty. Bez cienia wątpliwości to jeden z najbardziej utytułowanych trenerów na świecie. 26 stycznia „The Special One” obchodzi swoje 49. urodziny. Z tej okazji wybraliśmy dla Was 10 najbardziej oryginalnych wypowiedzi tego kontrowersyjnego szkoleniowca.

„Gdybym chciał łatwej pracy, to zostałbym w Porto – piękny niebieski fotel, Puchar Ligi Mistrzów, Puchar UEFA, Bóg, a po Bogu ja.”

„Presja? Jaka presja? Presję odczuwają miliony ludzi na świecie, którzy nie mają pieniędzy, by kupić swoim dzieciom jedzenie. To jest presja. Nie w futbolu.”

„Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma.”

„Rozśmiesza mnie to, kiedy prezesi niektórych klubów porównują mnie z ich trenerami. Przecież większość z nich nie wygrała nawet Pucharu Toskanii w regionie Reggio di Calabria”

„Chciałbym zagrać przeciw Chelsea i zabić ich… w pozytywnym znaczeniu tego słowa.”

„Z młodymi piłkarzami jest jak z melonami. Tylko jeśli obierzesz i spróbujesz melona, możesz być w 100 procentach pewny, ze trafiłeś na dobrego.”

„Proszę nie nazywać mnie arogantem, lecz mistrzem Europy. Jestem „The Special One”.”

„Widzieliście okazje strzeleckie, jakie sobie stworzyliśmy i naszą dominację na boisku? Moglibyśmy wygrać 5:1 nawet ze mną na bramce.”

„To był mecz, o którym chciałbym jak najszybciej zapomnieć. Taki był brzydki. Nie zapłaciłbym nic za jego obejrzenie. Gdybym był w domu, włączyłbym Eurosport i oglądał ligę Wietnamu.”

„Jak się mówi „oszukiwać” po katalońsku?”

 

Zobacz inne “popisy” Mourinho na konferencjach prasowych:

„Dlaczego nie pytacie o moją drużynę? … Teraz już za późno”

http://www.youtube.com/watch?v=Bzg96a2zK-4

Szybkie przedstawienie składów i to by było tyle na dzisiaj…

http://www.youtube.com/watch?v=UaWPri-HGB8

„Następnym razem przywiozę Aleksowi Fergusonowi butelkę dobrego portugalskiego wina. To, które dzisiaj piliśmy było okropne.”

http://www.youtube.com/watch?v=s1sOogu_wFc

 

MR

1 komentarz
  1. kingol dodał komentarz dnia 30 sierpnia 2012

    on jest the best

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>