TOP 10 reklam piłkarskich – Mario u fryzjera, EURO 2012, teniso-noga CR7 i… Grzegorz Lato!

0
gru
11
Redakcja
mario

W czasach internetu coraz mniej zdarza nam się korzystać z telewizora. Jeśli już włączamy odbiornik, z reguły przełączamy na kanały sportowe, nieustannie tocząc walki ze swoimi żonami, które mają zamiar obejrzeć „M jak miłość”. Tak  z ciekawości – to w ogóle jest jeszcze transmitowane? Pomimo wszystko jeśli mówimy o telewizji, mówimy też o reklamach. Uczą nas one wielu bezużytecznych rzeczy, a głównie zachęcają do kupna nowej maszynki do golenia. Tym razem przedstawimy wam tę część, dla których jesteśmy tolerancyjni. Przed wami TOP 10 reklam piłkarskich. 

10.

Trenerzy na całym świecie promują grę w siatko-nogę. Podobno dzięki niej poprawiamy swoją technikę i kontrolę nad piłką. Jak widać na załączonym filmiku, Cristiano Ronaldo znudziła się ta męcząca rutyna, i wraz z Rafaelem Nadalem spróbował zrobić coś innego, odróżnić się od reszty. Wyszło znakomicie.

9.

Copa America również ma swojego przedstawiciela w naszym rankingu. Poniżej w niezręcznej sytuacji znalazł się kibic z Boliwii…

8.

W stylowych koszulkach Mundial w RPA zapowiadał Messi, Henry i spółka. Afryka też może się podobać!

7.

Niesamowite stężenie głosu zawarte w 30-sekundowym filmiku. Coca-Cola jest w formie. The Power of Scream!

6.

Grzegorz Lato musiał, po prostu musiał być umieszczony w tym rankingu! Trochę awansem, ale nadal przywołuje… właśnie, jakie wspomnienia?

5.

A tutaj Wayne Rooney w trochę innej formie niż zazwyczaj… Swoje życie trzeba urozmaicać.

4.

Reklama, która z pewnością zyska miano legendy. Wybierz swój skład marzeń. Do wyboru masz każdego, absolutnie każdego piłkarza. Pele, Maradona, Zidane, Kahn… nawet Majdan mógłby się tutaj znaleźć. Przynajmniej w teorii…

3.

Jeśli i w swoim domu Thierry Henry tak kopie, domownicy mogą mieć do niego pretensje. Ale w reklamie – mistrzostwo!

2.

I znowu polski akcent. Reklama związana z EURO 2012. Gdy koncert staje się niezwykłym zjawiskiem…

1.

Bezapelacyjnym zwycięzcą zostaje Mario Balotelli. Z pewnością pamiętacie, jaki był kapryśny u fryzjera. Prawie jak gość z GTA – on też mógł przyjść do fryzjera łysy, a wyjść z afro na głowie.

Praktycznie rzecz biorąc każdy z was mógłby stworzyć własny ranking najlepszych reklam. Jest ich niezliczona ilość, wiele z nich trzyma poziom. Naszym zdaniem było to najlepsze TOP 10 reklam piłkarskich.

Macie jakieś propozycje? Czego nie umieściliśmy, a powinniśmy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>