Wideo: Duma Albanii

1
mar
25
Redakcja
Lorik Cana

Siła fizyczna, waleczność, odwaga, doskonała gra w defensywie – Albańczyk Lorik Cana to jeden z najbardziej niedocenianych i najtwardszych defensywnych pomocników Europy. Od lata 2011 roku Cana jest graczem rzymskiego Lazio.

Urodzony 27 lipca 1983 roku w Prisztinie albański wojownik to prawdziwy mistrz gry wślizgiem, doskonale walczący także w powietrzu. Swoje najlepsze piłkarskie lata Cana spędził jak dotąd w Marsylii, gdzie długo był kapitanem i liderem zespołu.


Cana imponuje siłą fizyczną, zdecydowaniem i poświęceniem. To zawodnik o nieprawdopodobnej charyzmie i charakterze. W swojej dotychczasowej karierze wielokrotnie zatrzymywał najlepszych ofensywnych graczy Europy. Z Cristiano Ronaldo na czele…

Albańczyk to facet, który swoim rywalom wypowiada wojnę totalną i nie cofa się przed niczym.

Obecnie Cana gra w Serie A, dla rzymskiego Lazio. Rotujący składem Biancocelestich trener Vladimir Petković często ustawia Albańczyka na środku obrony.

Gdyby nie dosyć częste kontuzje, Lorik Cana mógłby dzisiaj znajdować się na absolutnym piłkarskim szczycie…

1 komentarz
  1. Romulus dodał komentarz dnia 26 marca 2013

    Grande Lorik…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>