Wygraj Ligę: Widać progres

0
mar
20
Rafał Cygan
z17320801P,Wygraj-Lige

Po nieudanym początku w „Wygraj Ligę” zaczyna mi iść lepiej. Mała rewolucja kadrowa przyniosła efekty, ale mam nadzieję, że wykonane zmiany kosmetyczne jeszcze bardziej poprawią mój wynik.

Przed tą kolejką pożegnałem się z Adamem Mójtą. Co prawda lewy obrońca spisuje się całkiem dobrze, ale tego nie można powiedzieć już o zespole Kamila Kieresia. Bełchatowianie grają słabo, tracą bramki i tak jak nie zdobywają punktów w lidze, tak Mójta nie zdobywa punktów w grze. Na jego miejsce wskakuje Andre Micael. Zawisza jest ewidentnie na fali wznoszącej. Nie mam złudzeń, że niedługo stracą pierwszą bramkę, ale Bydgoszczanie mają bardzo korzystny terminarz – w najbliższych trzech kolejkach grają kolejno z Ruchem, Pogonią i GKS-em Bełchatów, więc szansa na czyste konto i punkty za zwycięstwo jest całkiem duża.

Zmiany dokonałem również w ataku. Już przed tamtą kolejką obstawiałem, że Kevin Frisenbichler straci swoje miejsce w składzie na rzecz Antonio Colaka, ale nie zdecydowałem się na transfer, ponieważ kosztowałby by mnie on cztery ujemne punkty. Tym razem jednak Austriaka zastąpi właśnie jego chorwacki kolega z drużyny, który zapewne długo nie odda pierwszego placu.

Jedyną niewiadomą przed zbliżającą się kolejką jest dla mnie występ Orlando Sa. Portugalczyk nie jest ulubieńcem Henninga Berga, ale po tym, jak słabo w ostatnich meczach zaprezentował się jego konkurent Marek Saganowski, szkoleniowiec Legii raczej nie ma wyboru i w arcyważnym meczu z Lechem będzie musiał postawić na jednokrotnego reprezentanta Portugalii, która w spotkaniu z Wisłą Kraków dał bardzo dobrą zmianę.

Skład Rafała Cygana na 25. kolejkę w "Wygraj Ligę".

Skład Rafała Cygana na 25. kolejkę w „Wygraj Ligę”.

Fan piłki nożnej w każdym wydaniu a w szczególności polskim, angielskim i afrykańskim. Pasjonat historii sportu. W wolnych chwilach groundhopper. Aktywny użytkownik Twittera(@RCygan93).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>